Середа, 17 серпня 2022

Коротко про нас

Молодіжний центр святого Івана Боско - це багатофункціональний комплекс, основним завданням якого є виховання дітей і молоді, зокрема соціально вразливих категорій суспільства.

Керівництво центру здійснює Салезіянське Згромадження УГКЦ, яке відоме у всьому світі своєю місією заради дітей і молоді, ідеологом цієї особливої харизми є італійський священик, святий, педагог - Іван Боско.

Історія комплексу сягає 90-х років минулого століття, а його публічна діяльність почалась у 2003 році з відкриттям професійно-технічного центру (училища), який діє до сьогодні і готує фахівців своєї справи на відповідних напрямках-спеціальностях: столяр, секретар керівника, перукар-модельєр, швачка-кравець, кухар і офіціант-бармен.

У 2014 році поблизу професійно-технічного центру виросла нова будівля для Родинного дому "Покрова" - закладу виховання для дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки і тих, які опинилися у різних складних життєвих обставинах. Будинок офіційно відкрили 01 червня 2014 року, куди пересилились діти РД "Покрова" з храму Покрову Пресвятої Богородиці, де вони мешкали попередньо.

Цікаво, що існування на теренах Дороги Кривчицької професійно-технічного училища Салезіянського Згромадження, а згодом Родинного дому справдило та втілило в життя пророчі задуми великого Митрополита Андрея Шептицького, який на цих теренах у 1927 році заснував Свято-Іванівську лавру монахів студитів з чітким призначенням визначеним самим Митрополитом: вчити молодь ремеслу і заснувати т. зв. захоронки (сиротинці).

Сьогодні Центр дає можливість для існування 4-ох виховних діяльностей, про які можна дізнатись із відповідних розділів сайту:

До цих виховних аспектів діяльності Центру додаються інші - більш комерційного напрямку, які мають допоміжний характер. Центр не є комерційним проектом, а виручені кошти використовуються для забезпечення вище вказаних виховних цілей і для утримання комплексу.

КОНТАКТИ:

м. Львів, вул. Дорога Кривчицька, 17а-19

Координати для GPS-навігатора: 49.8422209 24.0676607

Тел. + 38 (096) 855-94-53

+ 38 (032) 224-04-08

Е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Місцезнаходження: